- Oferty
- dolnośląskie
- Jelenia Góra
- Dom na sprzedaż, Jelenia Góra — 250 m² · 9 pok. · 980 000 zł
Nieruchomość w willowej części jeleniej góry
- Powierzchnia
- 250 m²
- Pokoje
- 9
- Rok budowy
- 1975
- Rynek
- wtórny
- Na rynku
- 2 miesiące
Opis
Nieruchomość w kameralnej części starego miasta. Nieruchomość znajduje się w jednej najbardziej cenionych części Jeleniej Góry- cichej dzielnicy willowej z szybkim dostępem do centrum miasta, terenów rekreacyjnych oraz szlaków prowadzących w
Na tle rynku
Mediana ceny ofertowej za m² — dom na sprzedaż. Pionowa kreska to ta oferta.
Policz
Szacunek do porównania ofert, nie oferta kredytu. Taksa notarialna liczona według stawek maksymalnych.
Położenie
Punkt według adresu z ogłoszenia. Oferty w okolicy na mapie →
Przełącznik w rogu mapki pokazuje zdjęcia lotnicze, granice działek i plany miejscowe z GUGiK.
Co jest w okolicy
Sprawdzam okolicę w OpenStreetMap…
Ta sama oferta w innych serwisach (1)
| Serwis | Ogłoszenie | Cena | Wystawia |
|---|---|---|---|
| Gratka.pl | Nieruchomość w willowej części Jeleniej Góry | 980 000 zł | — |
Skąd są te dane
| Wystawiona w serwisie | 21.07.2026 |
|---|---|
| Pierwszy raz zauważona | 21.09.2026, 09:46 |
| Ostatnio sprawdzona | 27.09.2026, 06:19 |
| Współrzędne | 50.89664, 15.74066 |
| Identyfikator | gethome:0ee78d23-a32c-44b1-a858-292ccb12f76c |
Podobne oferty
Wszystkie podobneJelenia Góra i woj. dolnośląskie, podobna cena i metraż. Różnica ceny za m² względem tej oferty.
bez zdjęcia
−40% vs okolica
869 000 zł
242,4 m²
8 pok.
3 585 zł/m² -9%
Jelenia Góra
Dom z potencjałem 8 pokoi, garaż, część usługowa polecam: Jelenia Góra
bez zdjęcia
−35% vs okolica
1 250 000 zł
320 m²
9 pok.
3 906 zł/m² +0%
ul. Jagniatków, Jelenia Góra
Dom 320 m² z sauną i potencjałem inwestycyjnym polecam: Jelenia Góra: Jagniatków
bez zdjęcia
1 199 000 zł
200 m²
5 995 zł/m² +53%
Jelenia Góra
Jelenia Góra Dom wolnostojący z dwoma oddzielnymi lokalami
bez zdjęcia
−16% vs okolica
895 000 zł
250 m²
9 pok.
3 580 zł/m² -9%
Wałbrzych
Dom z potencjałem inwestycyjnym - 250 m², 9 pokoi, garaże: Wałbrzych
bez zdjęcia
999 000 zł
240 m²
4 162 zł/m² +6%
Dzierżoniów
Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z garażem 240m2
bez zdjęcia
−54% vs okolica
879 000 zł
270 m²
9 pok.
3 256 zł/m² -17%
ul. Białe Sady, oś. Białe Sady, Legnica
Dom z potencjałem 270 m2 – os. Białe Sady
bez zdjęcia
−54% vs okolica
940 000 zł
290 m²
9 pok.
3 241 zł/m² -17%
ul. Bożka, Wójcice
Solidny dom z 9 pokoi, garażem i dużą działką: Wójcice
bez zdjęcia
−24% vs okolica
900 000 zł
250 m²
10 pok.
3 600 zł/m² -8%
Lewin Kłodzki
Dom z dużą działką w Lewinie Kłodzkim