- Oferty
- świętokrzyskie
- Ostrowiec Świętokrzyski
- Pokój do wynajęcia, Ostrowiec Świętokrzyski — 4 pok. · 1 000 zł
Ogłoszenie nie ma zdjęć
Kawalerki do wynajęcia
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
· pow. ostrowiecki
- Pokoje
- 4
- Na rynku
- 2 miesiące
Opis
Dom -osobne wejście 4 pokojowe mieszkanie 2 łazienki, kuchnia, czajnik elektryczny, pralka automatyczna, kuchenka mikrofalowa,w pokojach TV internet lodówki.cena 1000 zł miesięcznie osoba bez dodatkowych opłat pokoje jednoosobowe wydaję również rachunki tel 5.3.1.3.0.0.5.2.5 zapraszam
Położenie
Położenie przybliżone — ogłoszenie nie podaje dokładnego adresu. Oferty w okolicy na mapie →
Przełącznik w rogu mapki pokazuje zdjęcia lotnicze, granice działek i plany miejscowe z GUGiK.
Skąd są te dane
| Wystawiona w serwisie | 24.07.2026 |
|---|---|
| Pierwszy raz zauważona | 21.09.2026, 07:41 |
| Ostatnio sprawdzona | 27.09.2026, 05:50 |
| Współrzędne | 50.94361, 21.39027 |
| Identyfikator | olx:1087135616 |
Podobne oferty
Wszystkie podobneOstrowiec Świętokrzyski i woj. świętokrzyskie, podobna cena. Różnica ceny za m² względem tej oferty.
bez zdjęcia
880 zł/mies.
Ostrowiec Świętokrzyski
Pokój do wynajęcia Ostrowiec Świętokrzyski
bez zdjęcia
880 zł/mies.
ul. Słoneczne, Ostrowiec Świętokrzyski
Pokój jednoosobowy do wynajęcia Ostrowiec Świętokrzyski os. Słoneczne
bez zdjęcia
1 000 zł/mies.
ul. Nowowiejskiej, Kielce
Pokoje do wynajęcia
bez zdjęcia
1 000 zł/mies.
ul. Nowowiejskiej, Kielce
Pokoje do wynajecia
bez zdjęcia
1 000 zł/mies.
10 m²
100 zł/m²
ul. Nowowiejska, Sady, Kielce
Pokoje do wynajęcia | Sady | blisko Politechniki
bez zdjęcia
1 000 zł/mies.
ul. Warszawskiej, Kielce
Wynajmę pokój Warszawska Kielce mieszkanie na wprost Politechniki Świętokrzyskiej Centrum student
bez zdjęcia
1 000 zł/mies.
9 m²
2 pok.
111 zł/m²
ul. Romualda, Kielce
Pokój jednoosobowy niedaleko Collegium Medicum UJK i PŚK Kielce
bez zdjęcia
1 000 zł/mies.
ul. Stara, Kielce
Do wynajęcia pokój - Obok Politechniki - MEDIA GRATIS