- Oferty
- śląskie
- Bielsko-Biała
- Mieszkanie do wynajęcia, Lipnicka, Bielsko-Biała — 86 m² · 4 pok. · 3 700 zł
1 / 1
Nowoczesne 86 m² z ogródkiem i tarasem w Bielsku-Bała polecam: Bielsko-Biała: Lipnicka
- Powierzchnia
- 86 m²
- Pokoje
- 4
- Piętro
- parter
- Na rynku
- 2 miesiące
Udogodnienia
- balkon / taras
- ogród
Opis
Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem do wynajęcia - Bielsko-Biała Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 86 m² , położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym, zamkniętym...
Na tle rynku
Mediana ceny ofertowej za m² — mieszkanie do wynajęcia. Pionowa kreska to ta oferta.
Kto i gdzie wystawia tę nieruchomość
- 2 ogłoszenia w 2 serwisach: Domiporta.pl, GetHome.pl
- Na rynku od 30.06.2026 (2 miesiące) — pierwsza publikacja: Domiporta.pl
- Wystawia VERITAS Nieruchomości
| Serwis | Wystawia | Na rynku | Cena | |
|---|---|---|---|---|
| Domiporta.pl to ogłoszenie
|
— | od 30.06.2026 2 miesiące |
3 700 zł | w serwisie |
| GetHome.pl | VERITAS Nieruchomości | od 30.06.2026 2 miesiące |
3 700 zł | w serwisie |
Skąd są te dane
| Wystawiona w serwisie | 30.06.2026 |
|---|---|
| Pierwszy raz zauważona | 24.09.2026, 12:27 |
| Ostatnio sprawdzona | 27.09.2026, 07:11 |
| Identyfikator | domiporta:156552249 |
Podobne oferty
Wszystkie podobneBielsko-Biała, podobna cena i metraż. Różnica ceny za m² względem tej oferty.
bez zdjęcia
−22% vs okolica
4 000 zł/mies.
100 m²
4 pok.
40 zł/m² -7%
Bielsko-Biała
apartament Bielsko-Biała
bez zdjęcia
4 000 zł/mies.
84,4 m²
3 pok.
47,39 zł/m² +10%
ul. Kolista, Kamienica, Bielsko-Biała
Apartament 85 mkw. z ogródkiem! Tylko w Studio!
bez zdjęcia
−37% vs okolica
3 300 zł/mies.
102 m²
4 pok.
32,35 zł/m² -25%
Bielsko-Biała
Dom do wynajęcia.
bez zdjęcia
−30% vs okolica
3 500 zł/mies.
97 m²
3 pok.
36,08 zł/m² -16%
ul. Bohaterów Warszawy, Bielsko-Biała
Mieszkanie trzypokojowe na wynajem: Bielsko-Biała
bez zdjęcia
3 500 zł/mies.
75 m²
3 pok.
46,67 zł/m² +8%
Bielsko-Biała
Mieszkanie do wynajęcia Bielsko-Biała , Cygański Las
bez zdjęcia
−20% vs okolica
3 200 zł/mies.
78 m²
3 pok.
41,03 zł/m² -5%
ul. Grondysa, Bielsko-Biała
3 pokoje, garaż 2-stanowiskowy
bez zdjęcia
3 399 zł/mies.
72 m²
3 pok.
47,21 zł/m² +10%
Śródmieście Bielsko, Bielsko-Biała
Nowoczesny apartament z dostępem do ogrodu!
bez zdjęcia
3 800 zł/mies.
67 m²
3 pok.
56,72 zł/m² +32%
Lipnik, Bielsko-Biała
Mieszkanie na wynajem, Bielsko-Biała, 3 pokoje